main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aimar Kuusnõmm krooniti Eesti meistriks

Kategooriad: Jõutõstmine
Autor: Alver Kivi
20.11.2017
08:38

Esimestel Eesti meistrivõistlustel klassikalises lamades surumises võitis kehakaalus -83 kg Eesti rekordiga 175 kg kuldmedali Aimar Kuusnõmm.

Aimar Kuusnõmm suutis ka 180 kg üles suruda, aga seda ära ei loetud, kuna korra oli kangi tagasi liikumine. “Oleks väga tahtnud 180 kg kirja saada, aga midagi peab ju järgmiseks võistluseks jääma, et motivatsioon ei kaoks,” lausus ta.

Saarlastest võistlesid veel Rain Kuusnõmm kehakaalus -74 kg, kus sai 140 kg kolmanda koha. Naistest oli Reelika Rüütel kehakaalus -57 kg  avatud vanuseklassi kolmas ja juunioride vanuseklassis esimene tulemusega 50 kg.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.