main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raske töö on seljataga. Israel Start-Up Nation

Raske töö on seljataga. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räim sai Hispaanias mäed ületatud

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
08.11.2020
08:33

Laupäevasel Hispaania velotuuril sõidetud 178 km pikkusel viimasel mägise etapi võitis  Prantsusmaa rattur David Gaudu (Groupama-FGJ), Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim kaotas võitjale 39.22 ja oli 124.

„Väga raske päev!“ tõdes 4000 tõusumeetrit alistanud Mihkel Räim. „Stardis oli ilm üpris jahe ning sadas vihma. Kohe alguses pandi “punn” põhja ja sain aru, et täna on jalad nagu vati sees.

Esimese suurema tõusu kannatasin pundis ära ning seejärel hakkas Jumbo Visma päris korralikku tempot tegema, et jooksikud mitte kaugele lasta.“

Ette sai 25-30 meest. Mihkel Räim jäi gruppi, kus oli lõpuks 40 meest. Seal oli palju sprintereid ja muid abimehi. Tuli siiski tempot teha, et ajalimiit ei ohustaks. Etapp lõppes 10 km pikkuse järsu tõusu otsas, mis oli lage, tuuline ja järsk. „Viimased 7 km läksid nii aeglaselt, õnneks polnud ajalimiit probleem,“ märkis rattamees.

Pühapäeval on jäänud veel sile etapp Madriidis, kus Mihkel Räib saab veel oma sprindijalga proovida. „Eks näha ole, kui palju kütust mul paagis veel on. Ja peab ütlema, et tulla täna lõpus üle joone ning lüüa sõbraga (Laasuga) ruskat, oli midagi erilist! Seda ma ei unusta kunagi!,“ rääkis Räim.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.