main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim. Cycling Academy

Mihkel Räim. Cycling Academy

Mihkel Räim lõpetas Hiinas peagrupis

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
13.10.2017
09:05

Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim lõpetas Hiinas jätkuva mitmepäevasõidu Tour of Taihu Lake (2.1) teise etapi peagrupis, kus sai 62. koha.

Mihkel Räime ülesanne oli aidata liidrikohal sõitvat meeskonnakaaslast Guillaume Boivini. “Vihm ja külm ilm ning tunne polnud ka kõige parem,” tõdes saarlane. “Vahefinišites üritasime Boivinile preemiasekundeid hankida aga väga ei õnnestunud. Siiski ühe saime kätte ja sellest hetkel piisas, et säilitada liidrisärk.”

Kokkuvõttes jätkab velotuuri liidrina ikka Guillaume Boivin, kes sai kuuenda koha. Mihkel Räim on kokkuvõttes 16. kohal (+0.09).

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.