main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim poodiumil. Erakogu

Mihkel Räim poodiumil. Erakogu

Mihkel Räim Hiinas teine

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
16.10.2017
17:55

Israel Cycling Academy profiklubis sõitev jalgrattur Mihkel Räim sai Hiinas jätkuva mitmepäevasõidu Tour of Taihu Lake eelviimasel etapil teise koha.

“Kiirteel edasi-tagasi kiirelt 100 km ja asi purgis,” rääkis Mihkel Räim. “Üsna tuuline oli ning jällegi tundus, et tuul on külje pealt ja saab küljetuult teha. Tänane üldine plaan oli finish minu peale mängida. Poisid tegid vinget tööd ja kaitsesid mind tuule eest ning panid üpris heale positsioonile enne lõppu. Sain finishit alustada võitja tagant ning korra isegi hakata välja tulema, kuid tuleb tunnistada, et ta oli ja on siiski kiirem, kuid mitte alistamatu. Teine koht etapil, pole paha. Kokkuvõttes tõusin 10. kohale.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.