main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pärast sõitu. Cycling Academy

Pärast sõitu. Cycling Academy

Mihkel Räim Argentinas viiendal etapil 73.

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
27.01.2018
09:54

Argentinas jätkuva mitmepäevasõidu Vuelta a San Juan Internacional viienda ja ühtlasi mägiseima etapi võitis kohalik rattur Gonzalo Najar. Israel Cycling Academy värvides sõitev Mihkel Räim sai 73. koha ja jätkab kokkuvõttes 68. kohal.

“Mägisem päev, tõus midagi nii hullu polnudki, kuid siiski päris rõve,” tõdes Mihkel Räim. “Põhimõtteliselt oli viimased 50-60 km ülesmäge. Mitte järsk tõus aga alati ebameeldiv, isegi pundis olla. Võtsin jala gaasipedaalilt maha 15 km enne lõppu ja tiksusin grupiga lõpuni. Tänane võitja tegi jõu ja ilunumbri, rohkem kommenteerima ei peagi.”

Viimased kaks päeva on siledamad etapid, mis lõpevad eeldatavasti grupifinišiga. “Ei tea veel, kas paneme kaardid mõlemal päeval ühele mehele või jagame Sbaragliga, et mõlemad saaksid võimaluse,” lausus saarlane.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.