main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim oli seekord abistaja rollis. Cycling Academy

Mihkel Räim oli seekord abistaja rollis. Cycling Academy

Mihkel Räim aitas meeskonnakaaslase võidule

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
14.06.2019
08:53

Tour of Hungary teisel 201 km pikkusel etapil aitas Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim võidule meeskonnakaaslase Krists Neilandsi, lõpetades ise 58. kohal 13 minutit hiljem.

“Täna olin suhteliselt kindel, et viimane tõus jääb minu jaoks liiga raskeks. Uurisin ja puurisin, vaatasin tõusu % ja sain aru, et pigem on parem end homseks hoida ja tiimi aidata,” rääkis Mihkel Räim.

“Tänane plaan siis oli Neilandsile liidrisärk selga sokutada ja plaan töötas täielikult. Üldiselt oli päev kerge, ainult kaks viimast tõusu võtsime hooga. Esimene tõus panime tempo peale, et liidrisärgis olev mees peaks ka natukene pingutama. Teisel tõusul oli plaan, et tõmbame ca 5-10 minutit nii, et tempo oleks peal ja Neilands saaks rünnata. Üritasimegi nii teha ja peaaegu kõik õnnestus, kahjuks kaotasime etapil ühe tiimikaaslase, kes eile kukkus ja sai ilmselt väikse peapõrutuse.”

Täna on kaks etappi, mis mõlemad võiksid kõikide eelduste kohaselt grupifinišiga lõppeda.

Mihkel Räim on kokkuvõttes 51. kohal kaotust liidrist lätlasele on 14.07.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.