main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Annika Köster kontrollturniiril võidukas

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
14.06.2019
08:52

Eesti 3×3 korvpallikoondised on hetkel Prantsusmaal Voironis, kus toimub üheksa riigi osavõtul ettevalmistuslaager 3×3 korvpalli MM-iks ning Euroopa mängude turniiriks. Laagris peetakse 13.-15. juunil ka kontrollturniir, kus nii meie meeste kui naiste koondis tagas endale alagrupist edasipääsu, vahendab korvpall24.

Meie naiste koondis (Janne Pulk, Annika Köster, Kadri-Ann Lass ja Merike Anderson) pallis neljaliikmelises alagrupis ning suutis grupi võita, tagades sellega pääsu otse veerandfinaali. Turniiri alistati väärt 17:16 võiduga Prantsusmaa B koondise vastu, seejärel kaotati 12:21 Valgevenele ning võideti 21:17 Rumeenia A-koondist.

Kuna kaks võitu teenisid alagrupis Eesti ja Prantsusmaa ning Rumeenia ja Valgevene piirdusid ühe võiduga, siis tänu omavahelise mängu võitmisele teenisid eestlannad esikoha ja play-offis otsepääsme kaheksa hulka. Eesti vastaseks veerandfinaalis tuleb Hiina ja Ukraina A-koondiste omavahelise matši võitja.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.