main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grupis edasi rühkimas. Israel Start-Up Nation

Grupis edasi rühkimas. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räim: Hull päev

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
04.11.2020
20:14

Hispaania velotuuri  207 km pikkuse 14. etapi võitis belglane Tim Wellens, Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim oli 128. ja kaotas võitjale 11 minutiga.

„Hull päev,“ tõdes Mihkel Räim, kelle ülesanne oli Dan Martinit kaitsta ja äraminekutesse ei pidanud nina toppima, ainult siis kui ette satub 25-30 meest. Seljuhul pidi valvas olema.

„Esimesed 60 km pandi põhjagaasiga, väga suuri tõuse polnud ja väga valusalt mindi. Pärast pea kahe tunnist sõitu said eest minema seitse meest. Seltskond oli esinduslik ja kohe arusaadav, et need mehed läksid jõuga.

„Kuna päris paljud maksid lõivu ebareaalse esimese pooleteise tunni eest, siis oli näha, et punt on väsinud. Sealhulgas ka mina!,“ rääkis Mihkel Räim. „Üritasin enne viimast tõusu moodi asja Dan’i ette aidata ja see ka õnnestus. Eks ta oleks ise ka hakkama saanud, aga vähemalt sain veidi panustada ja siis juba viimased 25 km grupettoga vaikselt finišisse.“

Mihkel Räime sõnul oli tegelikult väga veider etapp. „Selline tunne nagu me (ratturid) oleks Playstationi mängus ja spordidirektorid autos vajutavad nuppe ning annavad käske,“ lausus ta.

„Nad ei saanud päris hästi aru, kuidas meeste jalad ja organism on. Aga see selleks. Järjekordne päev tehtud ning homme tuuri kõige pikem päev 230 km. Pöidlad pihku, et pimeda peale ei jää!“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.