main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Aksalu tööpäev on tehtud. Irina Mägi

Mihkel Aksalu tööpäev on tehtud. Irina Mägi

Mihkel Aksalu hoidis Leedu vastu värava puutumatuna

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.09.2015
10:03

Eesti koondis võõrustas Euroopa meistrivõistluste valiksarja kohtumises A. Le Coq Arenal Leedut.

Kui 2014. aasta oktoobris jäime võõrsil Leedule alla napilt 0:1, siis täna õnnestus teha vigade parandus. 71. minutil lõi värava Konstantin Vassiljev ja Eesti võitis mängu samuti 1:0! Koondise väravasuul seisis kindlalt Mihkel Aksalu.

Samal ajal kohtusid meie alagrupis ka San Marino ja Inglismaa. Inglismaa jäi peale 6:0. Vooru viimases mängus alistas Šveits 0:2 kaotusseisust Sloveenia resultatiivse lõpuga 3:2.

Tabelit juhib täisedu 21 punktiga Inglismaa, Šveits on teine 15 punktiga ja Eesti kolmas 10 punktiga. Et säilitada reaalseid lootusi kolmandale kohale jäädagi, tuleks Eestil ka järgmises mängus, 8. septembril võõrsil Sloveeniaga võit võtta.

Sloveenial on praegu neljandana 9 punkti, kuid neil on lisaks ees ka mängud San Marino ja Leeduga, Eestil aga Inglismaa ja Šveitsiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.