main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meribel Vahstein. SMS

Meribel Vahstein. SMS

Meribel Vahstein seilas end meistrivõistluste pronksile

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
23.08.2021
09:22

19.-22. augustini peeti Tallinnas Eesti meistrivõistlusi klassidele Optimist, Zoom8 ja Laser 4,7 (ILCA 4).

Peamiselt tugevas tuules kulgenud võistlusel peeti Laser 4.7 ja  Zoom8 klassides 12 võistlussõitu, Saarlastest tegi kõige säravama esituse Meribel Vahstein, kes saavutas Laser 4,7-l tüdrukute kolmanda koha, olles ka üldarvestuses 67 võistleha hulgas kõrgel 9. kohal. Tubli soorituse tegi ka Georg Paomees, kes oli samas klassis 11. 11 koha sõitis välja ka Artur Ader Zoom8-l.

Optimist klassis neljapäeval liiga tugeva tuule tõttu ei purjetatud, kokku jõuti kolme päeva jooksul ära pidada 9 võistlussõitu. 92 võistleja hulgas saavutas Kaur Vesberg 7. koha, 7. oli ka Trinette Välisson tüdrukute arvestuses.

Saaremaa Merispordi Selts

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.