main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk Balti keti velotuuril teine

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
23.08.2021
09:23

Kolm päeva väldanud UCI 2.2 kategooria Balti Keti velotuuri üldvõidu teenis Uus-Meremaa rattur, Groupama-FDJ Continental profitiimi liige Laurence Pithie.

Hämmastavat stabiilsust näidanud 19-aastane uus-meremaalane oli kõigil kolmel etapil teine, millest piisas üldvõiduks. Tema edu Karl Patrick Laugu ees oli 5 ja Antti-Jussi Juntuneni (Ampler Development Team) ees 14 sekundit.

Viimasel 166 km pikkusel etapil oli grupifinišis Karl Patrick Lauk 23. ja Mihkel Räim 26. Poola klubi värvides sõitnud Mihkel Räim oli kokkuvõttes kuues, kaotust liidrile 16 sekundit.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.