main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mari-Ann Udeküll Gracijal auringil. Katri Kuris

Mari-Ann Udeküll Gracijal auringil. Katri Kuris

Meistrid ratsutamise takistussõidus on Kupits ja Udeküll

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
07.09.2015
09:02

Laupäeval, 5. septembril peeti Kõljalas Saaremaa meistrivõistlused ja suvise karikasarja finaaletapp ratsutamise takistussõidus. Selgusid meistrid ponide ja hobuste klassis ning karikasarja üldvõitjad kolmel kõrgusel.

Päev algas noortele ratsanikele ja hobustele mõeldud sõiduga „proovikivi”, kus 1. koha saavutas Jaqcueline Putnik Roomal, 2. Anni-Liisi Lauk samuti ponil Rooma, 3. Heleriin Lopp Red Rose`il.

Järgmiseks kõrguseks oli 70 cm, kus 1. koha saavutas Mihkel Ait Patronsil, 2. Emeli Pikner Maurusel, 3. Getriin Ots Shoobie Doobie Doo Wopil. Suvistest karikasarja etappidest kogus enim punkte Emeli Pikner Maurusel saavutades 1.koha. 2. Oli Pamela Talzi Brethorial ja 3. Mihkel Ait Tuuduril.

Järgmises sõidus selgusid Saaremaa meistrid poniklassis, kus takistuste kõrguseks oli 80 cm. Sõidu võitjaks, suvise karikasarja võitjaks ja Saaremaa meistriks tulid Eeva Helga Kupits ja poni Aroomi. Sõiduarvestuses järgnesid Karmen Udeküll Aroomil ja Kristel Käsk Westernil.

Meistrivõistluste hõbemedalile tulid Karmen Udeküll Aroomil ja pronksmedal kuulub Miina-Eliise Udeküllile Hestial. Karikasarja arvestuses saavutas 2. koha Hendrik Klausson ja Kuvvat ning 3. koha Katrina Kaasik ja Oz.

Päeva lõpus selgitati Saaremaa meistrid üle 148 cm turjakõrgusega hobuste seas. Sõit toimus kõrgusel 100 cm. Saaremaa meistriks tuli Mari-Ann Udeküll Gracijal, 2. Oli Jaagup Kallas Campanellal ja 3. Maria Pihlak Odettel. Suvise karikasarja arvestuses kogus enim punkte Kristel Käsk Westernil. 2. oli Mari-Ann Udeküll Gracijal ja 3. Katrina Kaasik Casablancal.

Võistluspäev Kõljalas sai suvehooajale ilusa lõpu. Täname võistluse korraldajaid ja ilmataati, kes meile lubatud vihma asemel päikeselise päeva tõi.

Reinu Ratsatalu

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.