main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tass veel Kalev/Cramo mängijana. Alver Kivi

Matthias Tass veel Kalev/Cramo mängijana. Alver Kivi

Matthias Tass alustab uut hooaega lootusrikkalt

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
22.11.2020
09:00

USA korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgemas divisjonis Saint Mary’s Gaelsi meeskonnas mängiv 21-aastane ja 208 cm pikkune Matthias Tass peaks algaval aastal olema üks võtmetegijaid.

„Eks alguses tuli asja rahulikult võtta, kuna poleks olnud tark kohe täie koormusega platsile tormata. Aga võrreldes inimestega, kes on eelnevalt ristatisidemete rebendist taastunud, siis ma naasin kiiremini palliplatsile kui nemad,“ lausus Tass intervjuus portaalile Korvpall24.ee.

„Algselt arvasin, et mind hoitakse ikka paarist drillist eemale ja võetakse rahulikult, aga kuna on tegemist minu kolmanda ülikoolihooajaga ja pean hakkama liidrirolli täitma, siis sooviti, et kohe enamus asju kaasa teeksin. Hetkel olen seisus, et tunnen ennast täiesti normaalselt. Teen trenni ja mängin küll põlvekaitsmega, aga loodetavasti umbes kahe kuu pärast saab ka sellest lahti.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.