main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mart Toom servimas. Alver Kivi

Mart Toom servimas. Alver Kivi

Mart Toom ei viska püssi põõsasse

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
03.12.2019
08:07

Saaremaa Võrkpalliklubi nurgaründajate tihedas konkurentsis vähe mänguaega teeniv Mart Toom ei viska kunagi püssi põõsasse ja annab kuuma edasi, et leida vajalik mängukindlus.

Oma eesmärkide täitmiseks on Mart Toom otsinud mänguaega esiliigas Saaremaa meeskonda esindades ja laupäevases kohtumises Rakverega oli ta 11 punktiga omade resultatiivseim. “Ega ma ennast esiliigas ka väga kindlalt ei tunne, sest pole viimasel ajal palju mänguaega teeninud,” tunnistas Mart Toom.

“Eriti veel tähtsate punktide mängimisel ei ole ma päris kindel, mida sinna tegema minna ja siis võib-olla mõtleb üle. Aga täna proovisin lihtsalt panna. Paraku ei leia omale vajalikku stabiilsust.”

Mart Toomil tuleb mänguaja eest võidelda Keith Puparti, Javier Jimeneze, Rauno Tamme ja Helar Jalgiga. Nii peab noor mängumees tõdema, et konkurents on tihe ja korralik andmine käib kogu aeg.

“Pole trenni, kus me omavahel ei võitleks, aga seda sõbralikus mõttes,” märkis Toom, lisades, et kogenud mehed annavad ikka näpunäiteid, mis oleks võinud teisiti teha ja eriti tunnustab ta siin Pupartit. “Vastuvõtt on mul kindlasti see, kus ma ei leia stabiilsust. Üks päev võib see olla väga hea, aga teine päev kohe kehva.”

Samas on Mart Toomil olemas kindel plaan kuidas peatreener Urmas Talilt usalduskrediiti saada. “Eks ma pean ennast siis esiliigas näitama, et suudan ja oskan mängida,” pakkus nurgaründaja välja edu retsepti.

“Trennis tuleb samamoodi positiivselt silma jääda. Mul ei tohi enam selliseid kõikumisi olla ja kui ma suudan stabiilselt mingit taset hoida, siis on see tõestuseks, et suudan seda ka mängus teha.”

 

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.