main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Marek Niit soojendusel. Alver Kivi

Marek Niit soojendusel. Alver Kivi

Marek Niit aitab jalgpallureid vormi

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
11.01.2018
08:46

Alates jaanuarist on Paide Linnameeskonna uueks füsioterapeudiks 25-aastane Raiko Karpov. Jõusaali treeningute ja füüsilise ettevalmistuse osas alustas Järvamaa jalgpallimeeskond koostööd Eesti esisprinteri Marek Niiduga, vahendab Delfi.

30-aastane Marek Niit on Eesti rekordiomanik 100, 200, 300 ja 400 meetri jooksus. Tema 100 meetri tippmark on 10,19 ning 2006. aastal tuli Niit 200 meetri jooksus juunioride maailmameistriks.

Peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: “Soovin pöörata erilist tähelepanu oma mängijate üldkehalisele ettevalmistusele. Otsides erinevaid võimalusi on mul hea meel teatada, et alustasime koostööd Eesti kõige kiirema mehega! Ma usun, et Mareki kogemus ja entusiasm tõstab minu mängijate füüsilist võimekust.”

Marek Niit: “Paide Linnameeskonnas annan oma parima, et jõuline ettevalmistus sujuks ning oleks tõhus ja mitmekesine. Samas loodan, et suudame meie programmi lisada ka jooksu tehnilise poole ja tehnilise tunnetuse osa. Arvan, et see annab hea põhja sellele, et mängijate liikumine mängu vältel on võimalikult efektiivne. Hetkel on minu osa tiimis aidata kaasa jõusaalis ning teha kindlaks, et harjutuste tegemise puhul on mängijatel hea tehnika ning nende lihasmälu areneks nii, et nad seda väljakul reaalselt ka ära saavad kasutada.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.