main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maarek Suursaar vas väravakaane. Alver Kivi

Maarek Suursaar vas väravakaane. Alver Kivi

Maarek Suursaar: miski muu pole praegu tähtsam

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.06.2018
08:31

Madalamates liigades FC Kuressaare kasuks ohtralt väravaid kõmmutanud ründaja Maarek Suursaar jõudis jalgpalli Premium liigas esimese tabamuseni alles nüüd, kui lõi võõrsil Nõmme Kalju FC vastu kolmanda värava.

“See värav on väga väga tähtis ja oluline minu jaoks ja miski muu pole praegu tähtsam,” tunnistas Maarek Suursaar, kes täitis oma unistuse, lüüa värav Eesti meistriliigas. “Ei oska täpselt öelda miks pole seni väravaid tulnud, aga äkki sellepärast, et ei ole mõelnud ise skoorimisele vaid meeskonna peale. Tänase mänguga võib jääda pigem rahule, kuigi õhuvõitluses tuleb kõvasti juurde panna. Ma loodan, et nüüd on väravate löömises kaan maas ja tuleb veel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.