main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karmo Paju võitleb koha eest põhikoosseisus. Alver Kivi

Karmo Paju võitleb koha eest põhikoosseisus. Alver Kivi

Karmo Paju: värav tõstab enesekindlust

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.06.2018
08:30

Nõmme Kalju FC vastu kindlalt penalti realiseerinud Karmo Pajule oli see esimeseks tabamuseks jalgpalli Premium liigas ja noormehe hinnangul on see hea koht oma mänguga edasiliikumisel.

“Kindlasti andis sel hetkel endale kindlust juurde ja oli näha, et ka võistkonnale,” kommenteeris Karmo Paju penalti sisselöömist. Kahjuks mängu lõpuni seda ei jagunud. Lööma minna oli rahulik, aga kindel tunne, tegin oma otsuse ja väravavaht hüppas teise nurka.”

Karmo Paju sõnul tõstab värav suuremas pildis ikka veidi kindlust ja annab ka jõudu juurde, aga kindlasti ei saa nüüd sellega rahule jääda ja loorberitele heita. “Raske ja pikk tööprotsess ootab veel ees!” tõdes ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.