main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Luise Vevers võistlustules. Alver Kivi

Luise Vevers võistlustules. Alver Kivi

Luise Veversile kolmevõistluses Eesti meistritiitel

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
09.09.2018
17:21

Niitvälja Ratsakeskuses toimunud Eesti meistrivõistlustel ratsutamise kolmevõistluses juunioridele võitis Saare Ratsakeskuse esindaja Luise Vevers kuldmedali.

Kolmevõistluses, kus võisteldakse maneežisõidus, takistussõidus ja krossis olid kolm paremat Luise Vevers ja Ruudi (Saare Ratsakeskus) 35,1; Kati Sõer ja A Marina (Nõo Ratsaklubi) 40,7 ja Elise Sõrmus ja Hello Kitty (Tondi RSK) 43,4 punkti.

“Jäin kõikide aladega väga rahule,” tunnistas Luise Vevers. “See oli ilus punkt selle aasta kolmevõistluse lõpetamiseks. Takistussõiduga võrreldes on see ala keerulisem, sest sa pead oskama tehniliselt palju rohkemat. Seal läheb vaja oskusi, enesekindlust, tahtejõudu ja julgust.”

Luise Vevers ütles, et takistussõidus saab sõita ka siis, kui veel ise väga hästi ratsutada ei oskagi ning võib olla õnne, et midagi maha ei tule ja saabki oma koleda sõiduga võidu. “Kolmevõistuses on kolm erinevat ala ja igaühte tuleb ka sõita erinevalt,” märkis ta. “Juba läbitud ala emotsioonid tuleb osata seljataha jätta ja keskenduda järgmisele alale nagu uuele võistlusele.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.