main banner
Saaremaa Spordisõber logo
LTK Tops alustas 21. hooaega

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
11.09.2018
12:10

Kui Eesti Vabariik tähistab läbi 2018. aasta oma 100. juubelit, siis ka Kuressaare lauatenniseklubi Tops liikmetel oli just sel aastal põhjust pisut pidulikumas meeleolus olla, sest klubil täitus tänavu 20 tegevusaastat.

Laste ja täiskasvanute esimesed treeningkogunemised on alanud hooajal juba toimunud. Algajate ja edasijõudnud laste treeningud jätkuvad Kuressaare avatud noortekeskuses teisipäeviti ja reedeti kl 15 ja 16.30.

Täiskasvanud kogunevad teist aastat järjest neljapäeviti kl 17–20 Kõljala külamajja, kus talviseks hooajaks on loodud väga head treeningtingimused.

Noormeeste ja tütarlaste võistlused leiavad noortekeskuses aset traditsiooniliselt detsembris. Täiskasvanute esimene lahtine turniir toimub juba 11. oktoobril kl 18, kus kavas segapaarismäng. Täpsemat infot treeningute ja võistluste kohta saab telefonil 5665 7866.

Kuressaare LTK Tops

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.