main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Autasustamisel. Pro Immo

Autasustamisel. Pro Immo

Karl Patrick Lauk võttis hooaja kaheteistkümnenda võidu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
11.09.2018
08:36

Amatöörklubi Team Pro Immo Nicolas Roux rattur Karl Patrick Lauk teenis esmaspäeval juba selle hooaja 12. võidu, kui oli kiireim Prantsusmaal sõidetud Issoire kriteeriumil. Sellega tegi noor rattur kübaratriki, kuna võitis sama võidusõidu ka kahel eelneval aastal.

“Minu võitude number iseenesest nii oluline ei ole, kuigi see võiks suuremgi olla, siis ei nuriseks,” rääkis Karl Patrick Lauk. “Sõit iseenesest väga siledal ja kiirel ringil. Sobilik eest välejalgadele. Täna tuli keskmine kiirus gramm alla 50km/h.”

Neljapäeval sõidab Karl Patrick Lauk Belgiasse, kus liitub tänavu Tour de France’il osalenud profimeeskonnaga  Fortuneo-Samsic. Tiimiga on ta natuke alla kahe nädala, mis sisaldab 5 ühepäevasõitu.

Issoire kriteeriumi on ka varasemalt kahel korral võitnud nii Martin Laas, kui ka Mihkel Räim.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.