main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Georg Gross - Raigo Mõlder. Raivo Remmelgas

Georg Gross - Raigo Mõlder. Raivo Remmelgas

Lõuna-Eesti rallil stardib seitse saarlaste ekipaaži

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
30.08.2019
07:57

Täna algavale 17. Lõuna-Eesti rallile registreerus 79 võistluspaari kümnest riigist, teiste hulgas asub rajale seitse saarlaste ekipaaži.

Sarnaselt kolme eelneva aastaga saab ka tänavu Võrumaa teedel näha WRC autosid ning need toovad starti EM1 ehk absoluutarvestuse hetke teised mehed Valerii Gorban – Sergei Larens (Mini Cooper WRC) ja 2017.aasta Lõuna-Eesti ralli võitjad Georg Gross – Raigo Mõlder (Ford Fiesta WRC). EMV1 (ABS) arvestuses on end hooaja eelviimasele etapile registreerinud kuus võistluspaari.

EMV3 (2WD – R2,R1,A6) klassis ja Estonian Junior Challenge arvestuses on hooaja viiendale etapile end registreerinud kokku 12 võistluspaari, kelle hulgas ka tänavused Euroopa meistrivõistluste ERC Junior klassi teised mehed Ken Torn – Kauri Pannas (Ford Fiesta R2T). Lisaks kodustele konkurentidele on eelmainitud klassides kohtade eest heitlemas ka külalised Poolast, Uus-Meremaalt ja Kanadast.

Lisaks on klassis EMV 3 stardis Robert Virves – Sander Pruul Ford Fiesta R2-l, klassis EMV 4 Henry Ots – Margus Laasik Mitusbishi Lancer EVO-l, klassis EMV 5 Lauri Peegel – Anti Eelmets Honda Civicul ja Kermo Laus – Alain Sivous Nissan Sunnyl ning klassis EMV 7 Lembit Soe – Kalle Ahu Toyota Starletil.

Kokku sõidetakse kahe võistluspäeva jooksul 11 kiirukatset ning läbitakse 110,48 katsekilomeetrit.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.