main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Haapsalu linnajooksul. Hetkepüüdja

Haapsalu linnajooksul. Hetkepüüdja

Lisett Alt harrastab trepijooksu

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
13.04.2018
08:39

Lisett Alt jookseb juba paar aastat rahvajookse, kus on saavutanud päris häid tulemusi, viimati sai Haapsalu maanteejooksul noorte arvestuses teise koha. Uueks harrastuseks on neiul saanud aga trepijooks.

„Trepijooksust on ta unistanud kaks aastat, aga pole kunagi sellist aega leidnud,“ rääkis ema Liina Solotarjeva. „Nüüd võtsime veebruaris kätte ja läksime Teletornis korraldatud EV 100 võistlusele, kus Lisett saavutas noorte seas teise koha. Siis selgus, et see on karika võistlus. Nii sai käidud viiel jooksul. SEB-s, Raadiomajas saavutas ta kolmanda koha, teletornis ja Telias tuli teine koht. Kokku saavutas ta karikasarjas kolmanda koha.“

Praegu on Lisett Alti hobi jooksmine, talle meeldib ka suusatamine ja ketasgolf. Veel käib  ta orienteerumas ja on aktiivne kodutütar. Liina Solotarjeva sõnul on tütrel kindel soov saada aina paremaks ja tema eeskuju on Tiidrek Nurme. „Lisett soovib edasi minna õppima spordikooli, ta on rääkinud ka olümpiast. Ta ei ole imelaps, aga tahe on suur,“ märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.