main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kevin Saar rünnakul. Irina Mägi

Kevin Saar rünnakul. Irina Mägi

Kevin Saar kaotas Pärnuga ka teise poolfinaalmängu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.04.2018
08:41

Bigbank Tartu asus Eesti võrkpallimeistrivõistluste poolfinaalseeriat Pärnu VK vastu juhtima mängudega 2:0, kui neljapäeval saadi kodusaalis kirja 3:0 (25:21, 25:22, 25:23) võit. Nii lahutab Tartu meeskonda finaalist vaid üks võit, Pärnul on aga selg vastu seina, vahendab volley.

6 punkti toonud Pärnu nurgaründaja Kevin Saare sõnul on kogu nende hooaeg üles-alla käinud. “Ükskord tuleb ühel välja, teisel jälle ei tule. Vaatasin enda mängu, täna täiesti miinuses,” rääkis Saar. “Meil tekivad ärakukkumised, suudame geimi keskpaigani ära mängida, siis tulevad kaks-kolm eksimust ja kõik on läbi. Kõik geimid üle 20 punkti, aga natuke jääb puudu. Ei teagi.”

Seeria kolmas kohtumine toimub 15. aprillil kell 16.30 Pärnus.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.