main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumi teisel astmel. Erakogu

Poodiumi teisel astmel. Erakogu

Liisi Vaht seekord hõbedal

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
17.12.2017
20:39

Liisi Vaht oli laupäeval USA-s Californias Anaheimis võistlustules maailma mainekamal Brasiilia jiu-jitsu lukumaadlusvõistlusel ja võitis hõbemedali. 

Avaringist sai Orissaare neiu 11-liikmelisest seltskonnast edasi loosiga. Teises ringis alistas ta oma vastase sirge käelukuga, kuid sai kaelavigastuse. Sellele vaatamata sai ta kolmandas raundis veel viimastel sekunditel punktidega ette. Finaalis pidi Liisi Vaht alla vanduma vastasele, kes kasutas ära äsja tekkinud vigastust.

International Brazilian Jiu-Jitsu Federation (IBJJF) on maailma tuntuim Brasiilia jiu-jitsu ja lukumaalduse võistluseid korraldav organisatsioon. Mõlemad organisatsioonid korraldavad maailmameistrivõistluseid ja kohalikke meistrivõistluseid (Euroopa meistrivõistlused, Aasia meistrivõistlused, jne).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.