main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Blokis. Alver Kivi

Blokis. Alver Kivi

Kuressaare mehed lõpetasid aasta võiduga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.12.2017
20:37

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas võitis Kuressaare kodusaalis TTÜ/Kiili 3:1 (25:22, 18:25, 25:20, 25:23.)          

“Mängisime täna väga hea energiaga,” rääkis treener Asko Esna. “Eriti tuleb välja tuua neljanda geimi võit, kus olime 17:22 taga. Seejärel noor Sander Õispuu läks servima vahetusest, lõi 2 ässa ja 3 rasket servi, mille vastuvõtmisega olid vastased hädas. Suutsime marulise publiku saatel sellel korral oma võimalused ära kasutada. Sander oli selle mängu Jokker, au ja kiitus talle, ega ei ole lihtne tulla sellisel hetkel servima ja nii hästi.”

Miinusena tõi Asko Esna välja terve mängu vältel seganud servivead, mis meeskonda kimbutasid. “See, et suutsime sellisest olukorrast välja tulla on suur asi meeskonnale ja ütlesin meestele peale mängu lõppu, et lootusetuid olukordasi pole olemas, tuleb uskuda ja võidelda,” märkis ta.

“Saame minna nüüd väikesele puhkusele hea enesetundega. Me ei ole sellel hooajal kodus veel kordagi kaotanud ja et järgmistest 8-st mängust on meil kodus pidada tervelt 6, siis loodame, et meie hea hooga kodus jätkub.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.