main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Välja teenitud auhinnaga. Liisi Vaht facebook

Välja teenitud auhinnaga. Liisi Vaht facebook

Liisi Vaht pärjati Euroopa parimaks

Kategooriad: maadlus
Autor: Alver Kivi
21.11.2021
16:07

Pärast Araabia Ühendemiraatides Abu Dhabis toimunud lukumaadluse ehk jiu-jitsu võistlusi tuunustas AJP organisatsioon Liisi Vahtu tema selle aasta tulemuste eest ja saarlanna pärjati Euroopa parimaks sportlaseks.

Võistlusel oli Adult klassis Liisi Vahtil kokku 5 matši, millest ta 3 võitis ja 2 kaotas ning kokkuvõttes andis see neljanda koha.

Pronksimatšis oli Liisi Vahti vastaseks Atose must vöö Bianca Basilia, kes kuulub hetkel maailma absoluutsesse tippu. Kuigi selle lahingu Liisi Vaht kaotas käelukuga, siis juhtus see vaid 9 sekundit enne matši lõppu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.