main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liisel Nelisel on põhjust rõõmustamiseks. Alver Kivi

Liisel Nelisel on põhjust rõõmustamiseks. Alver Kivi

Liisel Nelis krooniti Kohila VK-ga Balti liiga võitjaks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
16.03.2015
08:35

Kohila Võrkpalliklubi, kelle ridadesse kuulub ka Liisel Nelis, kaitses naiste võrkpalli Balti liigas tiitlit, võites teist aastat järjest esikoha. Finaalis mängiti kolmes geimis üle põhiturniiri parim Achema KKSC Leedust, vahendab volley.ee.

Kohila Võrkpalliklubi alustas esikohamängu võimsalt, kui esimeses geimis loovutati vastasele vaid 13 punkti. Ülejäänud kahes geimis kogusid leedulanand vastavalt 21 ja 20 punkti.

5.-6. koha eest läksid vastamisi Eesti võistkonnad, kui võitja selgitasid Tartu Ülikool/Eeden ja TTÜ. Tartu naiskond võitis avageimi, kuid kaotas kolm järgmist – lõpptulemuseks kujunes 1:3 (15, -24, -23, -23). Kaisa Õunpuu tõi võitjatele 13 ja Maali Kanemägi 10 punkti. Emajõelinna esinduse poolel panustas Kadi Mägi 12 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.