main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Joonistusvõistluse MINA JA SPORT võitis Vanessa Vihman

Kategooriad: Spordipealinn
Autor: Alver Kivi
16.03.2015
09:33

Võidutööks osutus 8-aastase Lümanda Põhikooli õpilase Vanessa Vihmani töö alapealkirjaga “Hüppan hüppenööriga”.

Võitja päralt on perepääse GOSPA veekeskusse ja emmele tubli reklaamitöö eest KENA by Gospa kehahoolitsus Saaremaa punavetikamähis salveiga.

Tihe rebimine käis, muuseas, teise Lümanda põhikooli õpilase Rego Laane tööga Sõidan Rulaga.

Info jagamise eest tänatakse kahe vabapääsmega selle aasta Saaremaa suurimale võrkpallisündmusele 1. ja 2. mail Kuressaares toimuvale Linnade Karikas 2015 mängudele Varje Mägi. Piletid saab kätte enne võistlusi Kuressaare Spordikeskusest.

Saaremaa Omavalitsuste Liidu poolt spordipealinna egiidi all toimunud joonistusvõistlusele, millest publik valis FB hääletusel oma parima Spaaremaa WELLFEST nädala jooksul leidis aktiivset osavõttu. Suur tänu kõigile juhendajatele ning joonistajatele!

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.