main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lehtjärved lennujaamas. Alver Kivi

Lehtjärved lennujaamas. Alver Kivi

Lehtjärved sõitsid Saaremaa Võrkpalliklubi toetama kogu perega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.12.2019
09:07

Saaremaa Võrkpalliklubi Eurosarja korduskohtumisele Iisraeli klubi Kfar Saba Hapoeli vastu sõitis Tel Avivi kaasa elama terve Lehtjärvede pere.

“Reis on meile puhkuseks ja mõtlesime selle võrkpalliga ühendada,” rääkis pereisa Boris Lehtjärv, lisades, et eelseisva tähtsa kohtumise eel on lootused suured ja kindlasti tahetakse oma meeskonna võitu.

“Meil on muidugi selle võrra lihtsam, et edasipääsuks on vaja saada kaks geimi, aga samas tuleb see tööga kätte saada ja niisama lihtsalt ei tule midagi. Püüame omalt poolt ka suure panuse anda.”

Tõeliste fännidena on neil kaasas pasunad ja plaksutid. “Hüüame hääled puhtaks ja ma arvan, et teeme möllu,” oli Boris Lehtjärv enesekindel. “Kui siinne publik pidi saalis istuma haudvaikselt, siis meie tahame tribüünidel kindlasti anda märku, et Saaremaa on kohal.”

Kodumängudel Kuressaare spordihoones ühe aktiivsema meeskonna toetajana silma paistev Boris Lehtjärvel on kaasas tütred Marelle ja Lisandra, abikaasa Kristiina ning mõned sugulased ja sõbrad. Kokku on pika reisi ette võtnud paarkümmend võrkpallisõpra. “See on tõhus jõud, seda on meie poistele vaja ja nad saavad selle saalis,” lausus Boris Lehtjärv.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.