main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pronksine meeskond. Erakogu

Pronksine meeskond. Erakogu

Lauatennisistid vormistasid pronksmedaliga aegade parima tulemuse

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
06.07.2020
09:23

Eesti võistkondlikel lauatennise meistrivõistlustel mängis SK Anto/Saaremaa end viimasel etapil esiliigas pronksmedalile, ehk vormistati tulemus, milleni seni pole varem jõutud.

„Peame seda väga kõrgeks tulemuseks,“ rääkis võistkonna liige Taivo Esko. „Seda saavutust saab olema tulevikus väga keeruline korrata, sest esiliigas on väga kõrge tase ja meie jaoks peavad mitmed asjad positiivselt kokku langema.“

Esiliigas mängis kaheksa meeskonda ning kolm paremat oli Maardu LTK II 26, Pärnu LTK Vint-90 I 24 ja Kuressaare SK Anto 24 punktiga. Saarlased said kirja 10 võitu ja 4 kaotust, kusjuures ainsana ei võidetud Pärnut, kellele kaotati 3:4 ja 2:4.

Taivo Esko sõnul sõltub tulemuses palju sellest, kuidas mehed loosi tahtel omavahel kokku lähevad. „Järelikult Pärnu vastu mängijate paigutus meile ei sobinud, kuid kokkuvõttes oli tase väga ühtlane,“ märkis ta.

SK Anto/Saaremaa edu aluseks oli hästi komplekteeritud võistkond, kus saarlastest mängisid Janek Saar, Sven Issajev ja Taivo Esko, kes toetasid Ari-Matti Koskineni Soomest ja Urmas Sinisalu Tallinnast.

„Ari-Mattiga mängisime kolm aastat koos Keila võistkonnas, talle meie seltskond ja Saaremaa meeldib. Ta ei ole küll enam esimeses nooruses, kuid teeb oma mänguga paljudele noortele silmad ette,“ rääkis Taivo Esko.

Kuigi võistkond sai hakkama ajaloolise tulemusega on järgmise hooaja kohal küsimärgid ja eeskätt oleks vaja saada paika finantspool. Osalemise eelarve on 2500 eurot ja lootus oli saada rahastust ka vallalt, kuid paraku seda seni pole saadud. Kui saadakse eelarve paika on klubi valmis jätkama.

„Kui mängime, siis tahame kindlasti korraldada ühe etapi Kuressaares, mis tooks siia väga kõrge tasemega mängijaid ja kindlasti oleks võistlusi huvitav jälgida ka pealtvaatajatel,“ lausus Taivo Esko.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.