main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond nõu pidamas. Allan Mehik

Meeskond nõu pidamas. Allan Mehik

Saaremaa Võrkpalliklubi jätkab kõrgeimate eesmärkidega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
06.07.2020
11:05

Kuigi koroonakriisis sai Saaremaa Võrkpalliklubi tõsise tagasilöögi andis klubi teada, et kohalikes sarjades jätkatakse mängimist vaid kirkaimatele medalitele ja kätt proovitakse jätkuvalt ka eurosarjas.

Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp ütles, et teekond otsuseni oli raske ja kõiki asju koroona süüdistuse taustal paika saada oli keeruline. „On positiivne, et saame jätkata ja fännid on sellist otsust oodanud,“ lausus ta.

Saaremaa Võrkpalliklubil on jätkuvalt kõige kõrgemad eesmärgid ja igas sarjas minnakse mängima kullale. Plaanis jätkata ka rahvusvahelisel tasemel, kuid esialgu oodatakse klubisarjade osas selgust kuidas mängitakse ja siis otsustatakse juba oma plaanid täpsemalt.

Kes jätkab treenerina Hannes Sepp esialgu öelda ei soovinud, kuid klubi avalikustab info lähiajal. Meeskonnas tulevad mänedžeri sõnul siiski muutused ja mõningas osas säilitatakse ka kohalikud mehed.

Eelarve on mullusega võrreldes siiski vähenenud, kuid Hannes Sepa sõnul jätkub töö toetajate ja sponsorite leidmiseks. „Mingil juhul ei taha me kvaliteedis ja tasemes allahindlust teha,“ märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.