main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hetk mängusaalist. Urve Vakker

Hetk mängusaalist. Urve Vakker

Lauatennise lahtise karikavõistluse Lümanda etapp Kärlal

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
24.03.2019
11:12

22. märtsi õhtul kogunesid kolmteist lauatennisehuvilist Kärla Spordihoonesse, et veeta üks mõnus pinksiõhtu.

Kuus naist ja seitse meest osalesid lahtise karikavõistluse esimesel Lümanda etapil. Oktoobris -novembris toimuvad karikasarja ülejäänud kolm mõõduvõtmist. Neljast osavõistlusest läheb arvesse kolm, kusjuures võrdsete punktide korral, on otsustavaks viimasel etapil saavutatu.

Naiste turniiril väljus võitjana Kadri Väljakivi. Teine Merle Poopuu ja kolmas Veeve Kaasik. Järgnesid Juta Valge, Ivika Laanet-Nuut ja Kati Sokko.

Meeste kahekümne ühest mängust lõppesid kaksteist ühepoolselt 3:0. Ülejäänud mängud olid väga tasavägised ja kaotuseta jäi vaid võitja Veljo Väljakivi. Teise koha saavutas Janek Reinaru ja kolmas Tiit Väljakivi. Esikolmikule järgnesid Aare Lehtsi, Uno Metsmaa, Meelis Uuväli ja Väino Uljas.

Urve Vakker

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.