main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulk valmistub servima. Alver Kivi

Hindrek Pulk valmistub servima. Alver Kivi

Hindrek Pulk vedas Bigbanki võidule

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
24.03.2019
09:01

Bigbank Tartu alistas Eesti võrkpallimeistrivõistluste poolfinaalseeria kolmandas kohtumises kodusaalis 3:1 (23:25, 25:19, 25:19, 25:22) Rakvere Võrkpalliklubi ning juhib kolme võiduni peetavat seeriat mängudega 2:1.

Bigbanki edukaim oli 15 punkti (+6) toonud Hindrek Pulk, Rakvere poolel tõi enim punkte Markus Uuskari, kelle arvele kanti 13 punkti, vahendab volley.ee.

Rakvere meeskonna libero Alari Saar tõdes mängujärgses teleintervjuus, et tänane kaotus oli peamiselt põhjustatud liigsetest vigadest. “Mänguks olime küll valmis, arvan, et oma rünnaku taha jäi täna asi. Tartul on hea serv, kui Pulga (Hindrek Pulga) või Šlomini (Dmytro Šlomini) servi saame kohe kätte, siis oleks vaja see ikka ühese bloki vastu ära rünnata. Me ei saa koguaeg otseviga teha, täna tegime just otsevigu väga palju. Proovime ja pingutame küll hambad ristis, aga geimi lõpud kipuvad ikka tugevamatele minema,” kommenteeris Saar, kes avaldas siiski lootust, et seeria veel järgmise mänguga läbi ei saa.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.