main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andre Sõrm. Team Tennis

Andre Sõrm. Team Tennis

Kuressaares mängiti Team Tennis turniir

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
31.10.2022
09:10

Oktoobri viimasel nädalavahetusel kogunesid harrastajatest tennisesõbrad Kuressaare Tennisekeskusesse.

Harrastajate tenniseklubi TEAM TENNIS korraldas koostöös Georg Ots Spaa hotelliga tennisenädalavahetuse, mis algas reede õhtul treeningutega, jätkus laupäeval tenniseturniiriga ning lõppes pühapäeval taas trennidega. TEAM TENNIS Tour9 nimeline harrastajate turniiri järjekordne etapp mängiti üksikmängus ja seejuures mõõdeti tulemust võistkondlikult. Igas võistkonnas oli esimene mängija algaja tasemel, teine mängija III või IV liiga kogemusega harrastaja ning kolmas mängija kogenud harrastusvõistleja. Iga osaleja mängis kõigi oma taseme mängijaga ja nii kokku viis kohtumist. Kõik võidetud geimid liideti võistkonna tulemusse ja nii selgusid parimad, vahendab portaal tennisnet.ee.

Igale osalejale pandi turniiri toetajate abil kokku meenekott, milles oli Värska Originaal, Muhu Pagarid leva rõpsud, Peenjoogivabrik Nudist Rabarbra, Pihtla õlu ning puuvili. Turniir kujunes põnevaks. Nelja esimese võitskonna tulemuse vahe oli kõigest 2 geimi. Viie tunni ja 15ne kohtumise jooksul võitsid Monika Aganitš, Marleen Siim ja Edward Aganitš kokku 43 geimi ja saavutasid võistkonnana esikoha.

Baltikumi suurim juveeliehete kaupluste kett Given pani võitjatele auhinnaks välja kinkekaardid. Giveni valikus on kvaliteetsed kuld- ja hõbeehted vääris- ja poolvääriskividega, mis sobivad igale eelarvele ja sündmusele. GIVENist leiad kõige kaunima valiku juveeliehteid, võimaluse osta kinkekaarte, vahetada vana kulda, hooldada ehteid ning soetada ihaldusväärsed ehted sissemakse ja intressivabalt! Veinisõber lisas kingikotti mullijooki ning nagu traditsiooniks saanud, said võitjad selga ka turniiri võitjasärgi ning Villeroy & Boch pokaalid. Individuaalselt võitis enim geime Andre Sõrm, kes sai kingituseks kaasa Muhu Pagarite toodete valiku. Naistest oli suurim punktikoguja Natalia Turcan. Lisaks edukatele tenniseharrastajatele sai kingitusi ka loosiõnne korral. Siigur Restoranide 50€ kinkekaart ning DeimexSport 50€ kinkekaart leidsid endale õnnelikud omanikud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.