main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ilkka Mustonen käiku mõtlemas. Alver Kivi

Ilkka Mustonen käiku mõtlemas. Alver Kivi

Kiirmale etapi võitis Ilkka Mustonen

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
31.10.2022
08:16

Pühapäeval toimus maakonna meistrivõistluste 2. etapp kiirmales. Osales viimaste aastate kohta rekordarv maletajaid – 13. Mängiti 7 vooru šveitsi süsteemis.

Kindlat kätt näitas Ilkka Mustonen, kogudes 6,5 punkti, millega tagas endale ka etapivõidu. Teiseks tuli Marko Siil 5,5 ja kolmandaks tiitlikaitsja Rain Kilumets 4,5 punktiga. Esikuuikusse mahtusid veel Martin Kallas, Einar Vaiknurme ja Jaak Turja, kes kõik said 4 punkti.

Järgmine võistlus on kiirmale meistrivõistluste 3. osavõistlus, mis toimub kahe nädala pärast, 13. novembril algusega kl 10.  Mängitakse Kuressaare spordikeskuses.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.