main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuressaares tuleb rullisõit 2017

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
27.10.2017
08:24

Pühapäeval, 29. oktoobril toimub Kuressaare rullsõit 2017.

Distantsid: Täiskasvanud alates 18. aastased  30 km  (kümme 3 km pikkust ringi) rulluisud ja-suusad. Rahvasõit 9 km ehk 3 ringi (vabalt valitud rullid). Noortesõit (17. aastased ja nooremad P ja T) 9 km ehk 3 ringi (rulluisud).

Start:  kell 11 rahvasõit ja noortesõit, kell 12 maratoni start. Stardipaik Tallinna mnt 63 Tehnika Äri eest peatänaval. Numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine 10.00-11.00

NB! Kuna võistlustrass suletakse kell 10, siis juurdepääsuks autoga vajalik kohal olla kuni 10.30, teavitades turvatöötajat oma osalusest. Võistlus toimub suletud liiklusega tänaval, kuid ei ole välistatud kohaliku elaniku väljasõit hoovist. Olgem tähelepanelikud!

Tänavate sulgemise tagab Kuressaare Linnamajandus.

Osalustasu ja registreerimine: registreerida meiliaadressil karutervis@gmail.com  kuni 27. oktoobrini kell 24.00. Osalustasu makstakse kohapeal numbrite väljastamisel.

Autasustamine: Põhidistantsil (eraldi arvestus uisutajatele ja suusatajatele) ja noortedistantsil autasustatakse 3 paremat meest ja naist (poissi ja tüdrukut) karikatega, kõikidele osalejatele diplom.

Autasustamine toimub koheselt peale põhidistantsi sõitjate lõpetamist.

Võistlused korraldab Karujärve Tervisespordi Keskus koostöös Kuressaare linnaga

Küsimuste korral palume pöörduda eelpool toodud meiliaadressil või tel 56490503 Aivar Kallas.

NB! Kuna võistlus toimub oktoobrikuu heitlikus ilmas, jätame omale õiguse võistluse mittetoimumise (lumesadu, jäide jne) korral võistlejaid teavitada reedel, 27. oktoobril ja formaati muuta võistluspäeval.

Kuido Koppel

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.