main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Judokatel Tallinnas edukas võistlus

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
27.10.2017
08:25

Nädalavahetusel osalesid Saaremaa spordikooli noored judokad Tallinnas toimunud Andres Lutsari judoturniiril.

Kõige paremini esines vanusegrupis 2006 ja nooremad kehakaalus 55+ kg Romet Raad, kes võitis kolm vastast ja läks finaalis kokku Audentese 74 kg kaaluva poisi Jevgeni Ladõginiga, kellele ta pidi seekord alla vanduma. Aga hõbemedal nii väärikalt turniirilt on Rometile küllaltki tähelepanuväärne saavutus.

Hästi esines samas vanusegrupis ka Markus Trei -34 kg. Esimese kohtumise ta küll kaotas Robert Jakimovile, kuid suutis hiljem alistada veel kaks vastast. Neljanda kohtumise Markus küll kaotas ja sai kokkuvõttes seitsmenda koha 24 osavõtjaga grupis. Kuid Markuse pidevalt arenev tehnika ja agressiivne maadlusstiil annavad lootust et edaspidi ta veel näitab ennast. Samas kaalukategoorias maadelnud Robin Pruunlep ja -30 kg võistelnud Ramon Mägi langesid ühe võidu ja kahe kaotusega välja.

Kehakaalus -38 kg saavutas Kaur Vesberg 2. koha, alistades esimesed kaks vastast suhteliselt lihtsalt kuid finaalis tuli vastu võtta kaotus Jaanis Karlilt Samurai klubist. Samas kehakaalus võistles ka Marileen Koltšuk, kes tüdrukute vähesuse tõttu pidi maadlema poistega, kokku kolm kohtumist, millest ühe ka võitis kinnihoidmistehnikaga.

C-klassis kehakaalus -55 kg esindas Saaremaa spordikooli Sander Brõsov. Seitsme võistlejaga grupis alustas Sander kaotusega Rasmus Taltsile Ookami klubist, kes antud kehakaalu ka võitis. Järgmise matši Audentese poisi Ivan Totrovi vastu Sander võitis ja kolmanda Oliver Polli (Toni Judokool) vastu kaotas, saavutades kokkuvõttes 3. koha.

C-klassis kehakaalus – 46 kg maadles meie teine tüdruk Kirke Medri, kes jällegi tüdrukute vähesuse tõttu pidi maadlema ainult poistega. Kirke muutus iga matšiga üha enesekindlamaks, aga sel korral pidi turniiril leppima 7. kohaga. Samas vanusegrupis, kehakaalus -42 kg maadelnud Artur Medri langes paraku kahe kaotusega konkurentsist välja.

B-klassis maadles ainsana Martin Vesberg, saavutades kehakaalus -60 kg tubli kolmanda koha.

Olev Väin

Marko Kesküla

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.