main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Reelika Raap ja Raili Sepp blokis. Alver Kivi

Reelika Raap ja Raili Sepp blokis. Alver Kivi

Kuressaare naiskond sai kodus võidu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
19.11.2017
15:11

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas võitis Kuressaare kodusaalis Ülenurme 3:1.

“Olen täna naiskonna üle uhke,” tunnistas treener Raili Sepp. “Ükskõik, kes vahetusest sisse tuli andis endast sada protsenti ja ei langetud ka ära, kui mängust välja võeti, sisse tuldi uuesti täiega. Vahel on nii, et meeleolu langeb ära, kui peab platsilt ära minema ja suudeta end enam koguda.”

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises võitsid saarlannad esimese geimi kindlalt 25:16. Teises geimis oli vedavamaks pooleks Ülenurme ja seisult 17:19, tõi Raili Sepp väljakule Kaisa Õunpuu. Geim siiski külalistele 25:22. “Kaisa tõime sisse, et kogemust ja jõudu juurde saada,” lausus treener.

Järgmine geim kuulus taas kindlalt 25:18 Kuressaarele, kuid neljandas said külalised ette 19:13 ja tundus, et publik näeb viiendat geimi. Nii aga läinud. Võõrustajad tegid spurdi 12:2 ja võitsid 25:21.

“Super, et me suutsime sellest mõõnast välja tulla, tõeline eneseületus,” tunnustas Raili Sepp oma mängijate võitlust. “Naiskonna vaim vedas välja. Saime servid uuesti käima, nad eksisid vastuvõtul ja meie enesekindlus tuli tagasi. Nende põhiründaja läks ka tagaliini ja see oli meie suur pluss.”

Kaisa Õunpuu ja Gerli Gull tõid parimatena 16 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.