main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlased nägid Mihkel Aksalu kodumurul viimati just koondise mängus. Jana Pipar

Saarlased nägid Mihkel Aksalu kodumurul viimati just koondise mängus. Jana Pipar

Kuressaare jäi vutikoondise mänguta

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
28.04.2021
08:24

Eesti meeste jalgpallikoondise juunis toimuv Balti turniiri kodumäng Lätiga peetakse 10. juunil Tallinnas Lilleküla staadionil.

Algselt oli plaan mäng korraldada Kuressaares, et pakkuda pealinnast väljaspool elavatele inimestele võimalust saada osa Eesti koondise mängupäevast. See oleks tähendanud kohaliku staadioni ettevalmistamist ja täiendavaid kulutusi UEFA nõuetele vastava otseülekande tootmiseks. Kuna juunis toimuvate mängude staadionile lubatavate inimeste arv ei ole veel selge, otsustas alaliit mängu korraldada siiski Lillekülas, kus on olemas kõik mängu otseülekandeks vastavad tingimused.

Eesti jaoks algab Balti turniir 1. juunil, kui kell 19 kohtutakse võõrsil Leeduga LFFi staadionil. Kolm päeva hiljem, 4. juunil kell 19 on Lätis vastamisi Läti ja Leedu koondised ning turniir lõppeb 10. juunil Eestis, kui kell 19 võõrustatakse Lätit. Eesti koondise osalusel toimuvaid mänge saab jälgida ETV2 vahendusel. Publiku lubamine mängudele sõltub riikides kehtivatest reeglitest.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.