Kristina Teern rünnakul. Eesti Jalgpalli Liit

Kristina Teerni kübaratrikk aitas Flora võidule

Kategooriad: Jalgpall
29.04.2021
08:10

Naiste jalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis alistas FC Flora naiskond võõrsil tänu 16-aastase ründaja Kristina Teerni kübaratrikile 3:1 Saku Sportingu.

Kristina Teern avas väravaarve 19. minutil, kui saatis palli võrku otse karistuslöögist. Avapoolaeg lõppes küll viigilise seisuga, kui kauglöögist tegi skoori Heleri Saar. Teisel poolajal realiseeris Teern penalti ning lahendas edukalt üks ühele olukorra.

Viljandis peetud kohtumises teenis Kalev kindla võidu, kui Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond alistati 4:0. Lisaks Kalevile ja Florale on poolfinaalidesse juba jõudnud ka Põlva FC Lootos ja Pärnu JK Vaprus, kes teenisid loobumiskaotused vastavalt Nõmme Kaljult ja Põhja-Tallinna Voltalt.