main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Värava lõi Sander Laht, kes muu....Alver Kivi

Värava lõi Sander Laht, kes muu....Alver Kivi

Kure sai FC Floralt minimaalse kaotuse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
16.05.2020
09:13

Premium liigas eelmisel hooajal 9. koha saanud ja üleminekumängudel kõrgliigastaatust edukalt kaitsnud FC Kuressaare taasalustab hooaega teisipäeval, kui võõrustatakse Nõmme Kaljut. Tänases treeningmängus jäädi FC Florale pärast 0:0 viigiga lõppenud avapoolaega alla 1:2, saarlaste värava lõi Sander Laht.

“Suures plaanis olen meeskonna tänase esitusega väga rahul, sest mängijad pingutasid kõvasti. Näidatud tase tekitas minus rahulolu, sest tekitasime väravamomente. Tõsi, realiseerimine võinuks olla parem. Aga üldiselt paistab, et oleme tšempionaadiks valmis,” sõnas peatreener Roman Kožuhhovski soccernet.ee-le.

Eelmisel hooajal Nõmme Kalju pronksmedalini juhendanud Kožuhhovski lisas, et muidugi ei saa nad olla 100% valmis, sest treeninguid ja kordusi on olnud liiga vähe ning näiteks palliga tegutsemise kiiruse taastumine võtab veel aega. “Aga üldpilt on hea,” märkis Kuressaare juhendaja.

Kuressaare ridades jättis tänase mängu vahele keskkaitsja Marco Lukka. “Ta võinuks mängida, aga ma ei hakanud riski võtma. Tal on 2. voorus niikuinii märtsis teenitud punase kaardi tõttu võistluskeeld, seega Marco valmistub rahulikult 3. vooru mänguks Paidega,” märkis Kožuhhovski.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.