main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Roman Kožuhhovski mängu jälgimas. Allan Mehik

Roman Kožuhhovski mängu jälgimas. Allan Mehik

Kure peatreener pöörab penaltilöögile selja

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
25.09.2020
09:10

FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski pöörab väljakule selja, kui tema meeskond asub lööma penaltit ja ta on nii käitunud juba aastaid.

„Ma ei ole kogu oma treenerikarjääri jooksul vaadanud oma meeskonna penaltilöömist ja mulle on see juba selline tava,“ rääkis Roman Kožuhhovski. „Olen end juba sellise olukorraga kohandanud. Penaltid on ju kokkuvõttes ikkagi loterii ja ma ei soovi vaadata, kuidas see loterii kulgeb.“

Küll aga jälgib peatreener oma meeskonna fännide reaktsiooni. „Kui tribüünidel tõstavad inimesed käed üles ja rõõmustavad ning väljendavad positiivseid emotsioone, siis saan aru, et pall on väravas,“ lausus Roman Kožuhhovski.

„Ma olen üldiselt värava puhul rahulik ja eriti emotsioone välja ei näita. On muidugi ka mänge, kus ma oma rõõmu välja näitan. Viimases kohtumises olin rõõmus Sander Lahe värava üle, sest ta lõi suure vaheaja järel jälle värava ja loodetavasti lisab see talle enesekindlust. Sander on viimased nädalad trennis väga tõsiselt tööd teinud ja oli tunda, et selle töö tulemuseks saavad olla väravad.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.