main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liise Lindau kaitsetööd tegemas. Alver Kivi

Liise Lindau kaitsetööd tegemas. Alver Kivi

Kure naiskond koges Meistriliiga taset

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.09.2022
10:08

2022/23. aasta naiste jalgpalli karikavõistluste 1/8-finaalis võõrustas FC Kuressaare Meistriliigas mängivat Tartu JK Tammekat, kes võitis Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumise 13:0.

„Taseme vahe oli silmaga näha,“ tõdes peatreener Reivo Vinter. „Palli liigutamise kiirus oli hoopis teine ja vajasime aega, et ise sellesse mängu sisse saada. Aga ma ei ole nõus, et 13:0 näitab õiget seisu. Meie oma lubamatud ja rumalad eksimused, mida ei tohi üheski liigas teha andsid vastasele võimalused.“

Samas oli kohtumine Reivo Vinteri hinnangul õpetlik. „On palju mida kaasa võtta,“ lausus ta. „Tüdrukud nägid, milline on Meistriliiga tase ja kui on soov ise sellele tasemele tõusta, siis tuleb nii individuaalselt, kui võistkondlikult kõvasti vaeva näha. Tööga on kindlasti kõik võimalik.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.