main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Fännide laul ei lakanud kogu kohtumise jooksul. Allan Mehik

Fännide laul ei lakanud kogu kohtumise jooksul. Allan Mehik

Kure fännid laulsid tribüünidel meeskonna välja

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
25.08.2019
12:28

Kuressaare linnastaadionil käisid jalgpalli Premium liiga kohtumise FC Kuressaare – Tartu JK Tammeka viimased minutid, kui võõrustajate 0:1 kaotusseisus viskasid fännid protesti märgiks väljakule tualettpaberi rullid ja laulsid: “Miks meie laulame, kui iga nädal kaotate!”

“Laul oli spontaanne reaktsioon ja see polnud niimoodi planeeritud,” rääkis üks fännide eestvedajaid Aleks Lesk, lisades, et viik oleks olnud vastuvõetav. “Paberirullide viskamiseks olime me valmis. Meil oli kindel soov mängijatele näidata, et nende mäng ja tulemused lähevad meile korda. Päris nii ei saa, et käime tribüünidel, laulame laule ja oleme rahul.”

Aleks Lesk märkis, et loomulikult polnud eesmärk mängijaid või meeskonda solvata ja paistis, et mehed said ka ise aru miks ja milleks fännid niimoodi tegid. “Midagi peab muutuma ja midagi peab saama paremaks,” rõhutas mõned aastad tagasi ka ise FC Kuressaare eest väljakul käinud Lesk.

“Kehvades tulemustes on meie hinnangul mitmeid põhjuseid ja suvi on alati raskelt möödunud. Leiame, et uue treeneri palkamine on ainuõige otsus, sest asjad tuli ümber teha, et tulemused tuleks.”

Aleks Lesk ütles, et vaatamata kõigele usuvad fännid oma meeskonda edasi ja keegi ei ole veel käega löönud ning kaotuste pärast pole tribüünile tulemata jäetud. “Meie seas on ka inimesi, kes jalgpalli igapäevaselt ei jälgi ja nemad soovivad ka emotsiooni, mis esimeste mängudega tuli,” selgitas ta.

“Aga üha sagedamini tekib küsimus, et miks me tribüünidele tuleme, kui meie toetus väljakult välja ei paista. Võitlus muidugi käib, aga tulemustes see kahjuks ei kajastu. Noortel inimestel on reede ja laupäeva õhtul ka muud teha, kui käia tribüünidel kaotatud mänge vaatamas. Kui aga me ikka ja jälle end kohale ajame, siis järelikult on lootus võitudele olemas.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.