main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karola Soe soojendusel. Alver Kivi

Karola Soe soojendusel. Alver Kivi

Golfineiud jätkuvalt medalikonkurentsis

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
25.08.2019
10:15

Saaremaa Golf & Country Clubis mängitavatel Eesti löögimängu meistrivõistlustel on saarlannad jätkuvalt teisel ja kolmandal kohal.

Eesti meistrivõistluste teine päev pakkus ideaalseid tingimusi mängijatele, mida ka mitmed favoriidid ära kasutasid. Naiste arvestuses kindlustas liidrikohta Anete Liis Adul (EGCC), kes kolme birdie toel mängis välja tulemi +1. Kokku tal kirjas +5. Talle järgnevad kohaliku, Saaremaa Golfiklubi mängijad Karola Soe ja Triin Marleen Ustal. Soe täna 76 lööki ja kokku +12 ning Ustal 86 lööki ja +22.

Meeste võistluse liidriks tõusis Joonas Juan Turba, kes kolme viimase raja birdie toel sai kirja 69 lööki ehk -3 ning kahe päeva kokkuvõttes liidrikoht tulemusega -4. Kaupo Pastak Saaremaa Golfiklubist (+9, 75 lööki) hoiab seitsmendat kohta ja nn tiitlit parim mid-amatöör võistlusel.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.