main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Elari Valmas tuleb oma endise koduklubi vastu nüüd teises mängusärgis. Alver Kivi

Elari Valmas tuleb oma endise koduklubi vastu nüüd teises mängusärgis. Alver Kivi

Kure duublil tuleb karikasarjas alistada Kose ja Elari Valmas

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
25.06.2021
09:23

Jalgpalli Väikestel karikavõistlustel on võistlustulle jäänud 34 meeskonda. Eesti Jalgpalli Liidus toimunud loosimisel said meeskonnad teada oma vastase 1/16-finaalis ja FC Kuressaare II mängib võõrsil FC Kosega.

FC Kuressaare II-le on kohtumine Kose meeskonnaga huvitav väljakutse, sest selles meeskonnas mängivad saarlased Margus Rajaver ja Elari Valmas ning mitu varem Kures mänginud mängumeest eesotsas Pelle Pohlakuga.

Kure duubli kapteni Reivo Vinteri sõnul lootis ta sisemas, et oleks kodumäng ja madalama liiga võistkonna vastu, aga nii ei läinud. „Valmas ja Rajaver annavad loodetavasti kõigile väikse lisaemotsiooni ja tahte, aga meie soov on selgelt iga vastase vastu järgmisesse ringi edasi minna,“ märkis ta.

Kui teise liiga Lääne/lõuna tsoonis on FC Kuressaare II-l  7 punkti ja 5. koht, siis FC Kose on 4 punktiga 12. kohal. Peatreener Jan Važinski ütles, et turniiritabelisse ei tasu vaadata, sest karikamängud on natuke teistsugused mängud.

„Kosel on vanu ja noori mängumehi ning tuleb põnev kohtumine,“ lausus ta. „Usun, et meie meeskonda motiveerib pääs 1/8 finaali ja et meie endised mehed seal mängivad kõige suurem väljakutse pole.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.