Kure duubel JK Laagrile sõnaõigust ei andnud

Kategooriad: Jalgpall
17.09.2022
18:16

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas raiskas FC Kuressaare U21 ohtralt võimalusi, kuid alistas Harju JK Laagri U21 ikkagi 5:1.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises võitsid väljakuperemehed poolaja 4:1, kõik väravad lõid Andero Kivi. Teisel poolajal mängus rahunes ja korra tegi skoori Eerik Poopuu.

„Lasime endale esimesel poolajal lolli värava ja endal oli veel palju momente,“ rääkis peatreener Sander Viira. „Teisel poolajal enam eriti mängu polnud, oli selline surnud mäng. Meile see sobis. Polnud enam vaja ja meie tempo kadus ära. Kahju, et palju jäi löömata, Anderol on vaja veel kõvasti tööd teha.“