main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andero Kivi lõi 4. Alver Kivi

Andero Kivi lõi 4. Alver Kivi

Kure duubel JK Laagrile sõnaõigust ei andnud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.09.2022
18:16

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas raiskas FC Kuressaare U21 ohtralt võimalusi, kuid alistas Harju JK Laagri U21 ikkagi 5:1.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises võitsid väljakuperemehed poolaja 4:1, kõik väravad lõid Andero Kivi. Teisel poolajal mängus rahunes ja korra tegi skoori Eerik Poopuu.

„Lasime endale esimesel poolajal lolli värava ja endal oli veel palju momente,“ rääkis peatreener Sander Viira. „Teisel poolajal enam eriti mängu polnud, oli selline surnud mäng. Meile see sobis. Polnud enam vaja ja meie tempo kadus ära. Kahju, et palju jäi löömata, Anderol on vaja veel kõvasti tööd teha.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.