main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaili Lilles rünnakul. Allan Mehik

Kaili Lilles rünnakul. Allan Mehik

Kaili Lilles lõi neli ja Kure võitis

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.09.2022
18:15

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas FC Kuressaare võõrsil Tallinna FC Flora II vastu poolaja 0:2, kuid Kaili Lilles lõi teisel poolajal 4 väravat ja see tähendas 4:3 võitu.

„Kaotasime poolaja ja riietusruumis oli korralik matuse meeleolu,“ rääkis peatreener Reivo Vinter. „Üritasin mängijatele sisendada, et nad suudavad palju paremini tegelikult mängida ja teisel poolajal oli juba täiesti teine võistkond väljakul. Suutsime 2:2 viigistada, jäime veel kohe 2:3 kaotusseisu aga keegi alla ei andnud ja lõpuminutel suutsime seisu 4:3 enda kasuks ära pöörata.“

Reivo Vinter ütles, et naiskond vajasime väga võitu, et pärast tabeli poolitamist 1.-5. koha peale jääda. „See eesmärk sai nüüd täidetud,“ märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.