main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Korralda 2. mail kevadised sporditalgud!

Kategooriad: Spordipealinn
Autor: Alver Kivi
10.04.2015
13:21

Spordipealinn 2015 Saaremaa kutsub üles korraldama Teeme Ära talgupäeval 2. mai 2015 üle Eesti talguid spordi- ja liikumispaikade korrastamiseks!

Anname üheskoos oma panuse muutmaks Eesti spordielu paremaks ja korrastame üle Eesti spordiradu ja -rajatisi, mänguväljakuid ning matkaradasid.

Sporditalguid on korraldama oodatud spordiklubid ja spordikoolid, külad ja vallad, linnad ja linnaosad, kodanikuühendused ja vabakonnad, koolid ja lasteaiad, firmad ja nende kollektiivid. Samuti kõik teised hakkajad inimesed ja organisatsioonid, kellele tervislik elustiil, liikumisharrastus ja sport korda lähevad.

Kõik talgud saab kanda üle-Eestilisele talgukaardile, kust need omakorda talgulised leiavad. Selleks tuleb täita lihtne vorm Teeme ära kodulehel >>, märkides talguliigiks Spordi- ja terviserajatised. Kõik talgujuhid saavad ka Talgujuhi Stardipaketi!

Üle-Eestiline Teeme Ära talgupäev sai alguse 2008. aasta prügikoristusaktsioonist. Juba kolmandat aastat pööratakse Eesti Liikuva Spordipealinna eestvõttel erilist tähelepanu ka spordiradadele ja -rajatistele.

Näita, et hoolid ja korralda oma kodukandis sporditalgud!

Teeme ära!

Spordipealinn 2015 Saaremaa & Muhu ning Teeme Ära talgupäeva eestvedajate nimel Pille Muni / Ott Pärna / Madis Kallas

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.