main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Treeneri kiidusõnad kuulusid väravavaht Rait Hansenile. Alver Kivi

Treeneri kiidusõnad kuulusid väravavaht Rait Hansenile. Alver Kivi

FC Kuresaare II avas saarlaste tänavuse võiduarve

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.04.2015
23:15

Eesti meeste jalgpalli meistrivõistluste teises liigas võitis FC Kuressaare II Keila kunstmuruväljakul Rummu Dünamo 3:0 ja avas sellega Saaremaa võistkondade tänavuse võiduarve.

Tänavu üheksandat korda mängu juhendanud treener Sander Viira tunnistas, et lõpuks tuli ära. “Üsna kindel, oleks pidanud isegi rohkem lööma, vastastel ühtegi reaalset võimalust ei olnud,” rääkis ta. „Mängu eesmärk oli taga null hoida ja sellega saime hakkama. Üldpildis võib rahule jääda. Teise poolaja teisel poolel lasime jala sirgu ja andsime väikese initsiatiiivi vastasele, aga kui kolmanda ära lõime olid pinged maas.”

Kaks esimest väravat lõi esimesel poolajal Mario Stern, teisel poolajal jõudis eesmärgile Mikk Rajaver. Sander Viira hinnangul oli tähtsam taga null hoida ja Rait Hansen sai sellega hakkama.

“Vastane oli pigem nõrk,” tunnistas Sander Viira. “Nad keskendusid pikale pallile, meil oli tugev ründeliin ja pall oli enamuse ajast vastaste poole peal. Meie koosseis oli ründavam, kuigi eesmärk selline ei olnud.”

Keskkaitsajana mängis selles kohtumises Maarek Suursaar, kes sai Sander Viira sõnul hästi hakkama, kuigi ka tööd selles mängus eriti palju ei olnud. Samas mängisid saarlased viimased viis minutit vähemuses, kui väljakumängijana sekkunud Martin Lonn sai punase kaardi. „Selleks momendiks oli õnneks mängu saatus juba otsustatud,” märkis Sander Viira.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.